Më të klikuarat

July 2, 2022 0

VIDEO/ “Unë ty do të vras”! Si nisi sherri me mikun e Cllevios, Stresi i tregon Noizyt prapaskenat

By Zamir Alushi

Ditën e sotme me anë të një stori në Instagram, Arkimed Lusha (Stresi) zbuloi sherrin e ndodhur mes tij dhe Benardin Simonit të njohur si Biiemtii, një anëtari i grupit TBA. Disa kohë më parë, Biiemtii ka realizuar një “live”...

July 1, 2022 0

“8 muaj pas saj”/ Olsi Bylyku dhe Egli rrëfejnë detaje nga dashuria e tyre

By Zamir Alushi

Këngëtari Olsi Bylyku dhe partnerja e tij, Egli treguan historinë e dashurisë së tyre në një intervistë në “Më lër...

July 1, 2022 0

I dashuruar me Eleni Foureiran? Claydee rrëfehet nëse është single apo në një lidhje

By Zamir Alushi

“Loquita” e artistëve shqiptarë, Claydee dhe Eleni Foureira çmendi fansat e muzikës latine, kur u publikua verën e vitit 2019....

Advertisement

Advertisement