Më të klikuarat

June 17, 2024 0

Eva Murati shkëlqeu në stadium në përkrahje të Kombëtares

By Zamir Alushi

Gazetarja e njohur sportive, Eva Murati, që ka zgjuar edhe vëmendjen e medieve të huaja, ka qenë e pranishme në tribunat e stadiumit për të bërë tifo për Shqipërinë në Kampionatin Evropian. E veshur me fanellën e kombëtares së Shqipërisë,...

June 17, 2024 0

Rivalë në Big Brother VIP, ja postimi i Jul Dedës për Romeo Veshajn

By Zamir Alushi

Jul Deda dhe Romeo Veshaj ishin dy nga pretendentët për çmimin e madh të “BBV”, mirëpo asnjëri nuk ia doli...

June 17, 2024 0

Rike interviston Stresin, këngëtari i kërkon falje Egla Cenos

By Zamir Alushi

Rike Roçi ka intervistuar mbrëmë për Top Arena, Stresin, teksa së bashku po ndiqnin ndeshjen Angli-Serbi. Stresi e ka nisur...

Video e dites

Çiljeta u surprizua disa orë para finales nga Ingrid Gjoni.
Këngëtarja fluturoi mbi “Ferma VIP” një dron për fermerën me mbishkrimin: Puçi puçi të dua finaliste. Të dua Giti!
Kjo surprizë emocionoi Çiljeten, e cila e falenderoi miken e saj për këtë përshëndetje.
Me batuta Çiljeta iu drejtua dronit dhe përshëndeti miken e saj duke e pyetur: A e mban mend kur ishim të reja moj?

Arkiva

Advertisement

Advertisement