Më të klikuarat

December 4, 2021 0

Big Mama banorja më e re e Big Brother VIP

By Zamir Alushi

Mbrëmë shtëpisë së Big Brother VIP i janë bashkuar edhe dy banorë të rinj.   Një nga ta është këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, e cila nis rrugëtimin e saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nga sonte...

December 4, 2021 0

(VIDEO) Donaldin e vret ndërgjegja: Mos flisni keq për Borën

By Zamir Alushi

Sot në mengjes në një bisedë mes Donaldit, Einxhelit dhe Beatrixit po flitej sërish për Bora Zemanin. Donaldi u kërkon...

December 4, 2021 0

Donaldi i jep fund, historia me Borën është e mbyllur: Me Beatrix nuk do të tallem kurrë

By Zamir Alushi

Donaldi dhe Beatrix u kthyen bashkë në dhomën e rrëfimit dhe janë pyetur për marrëdhënien e tyre. Donaldi ka thënë...