Pjesë e filmit “Descendants: Rise Of The Red”, Rita Ora shkëlqen me një fustan sateni të kuq 

 Pjesë e filmit “Descendants: Rise Of The Red”, Rita Ora shkëlqen me një fustan sateni të kuq 

July 9, 2024 0

Rita Ora mahniti me tre veshje të kuqe, teksa po dilte në New York, për të promovuar filmin e saj të ardhshëm: Descendants: Rise Of The Red. Këngëtarja, 33 vjeçe, e cila do të luajë rolin e Mbretëreshës së Zemrave në film , u pa e veshur me një fustan saten, ndërsa vizitonte studiot e SiriusXM, mes shitjeve të tjera.

Për pamjen e saj të parë, ajo zgjodhi një fustan të rrjedhshëm me rripa të hollë dhe një dekolte, të cilin e bashkoi me taka me rripa, shkruan DailyMail.

Rita stiloi flokët e saj në valë dhe aksesoi me një palë syze dielli të kuqe.

Më pas ajo u shndërrua në një ansambël tjetër magjepsës i përbërë nga një me një bluzë me qafë të lartë, e cila ishte e mbuluar me detaje të prera dhe pantallona të ngjashme.

Në daljen e tretë të muzikantëve, ajo kishte ndryshuar në një xhaketë elegante me pamje lëkure, pantallona të ndezura dhe një këmishë të zgjuar.

Rita do të luajë rolin e Mbretëreshës së Zemrave në filmin muzikor televiziv “Descendants: The Rise Of Red”, i cili do të transmetohet në Disney+ më 12 korrik.

Personazhi i saj është gjithashtu nëna e keqe e personazhit kryesor të filmit të ri, Red, i cili luhet nga YouTuber Kylie Cantrall. Këngëtarja po bën debutimin e saj në serialin e gjatë “Descendants”, i cili filloi me filmin origjinal të Disney Channel të vitit 2015.

revista.one/