Adrola dhe Capital T, romancë në New York, pas udhëtimit në Maldive?

Adrola dhe Capital T, romancë në New York, pas udhëtimit në Maldive?

March 22, 2021 0

Adrola Dushi dhe Capital T gjenden në të njëjtat vende dhe postojnë foto ngs Maldive dhe së fundi nga SHBA. Kjo i ka intriguar fansat që aludpjnëvse mes tyre ka një lidhje dashurie.

Adrola dhe Capital T lënë të kuptohet se kanë udhëtuar sërish bashkë drejt një vendi tjetër. Të dy kanë postuar foto në Instagram nga New York-u, vend në të cilin ndodhen aktualisht bashkë. As këtë herë nuk kanë munguar komentet nga ndjekësit, që nuk ju shpëton asgjë.

Rastësi që t’i dhe Capital T jeni në New York!/ Capitalin me vete e ke?/ Capital T sa të mirë jeni të dy shkoni shumë më vjen mirë që jeni bashkë? M’i bëj të fala Capital T”, janë disa nga komentet në profilin e Adrolës.

Thashethemet për lidhjen e dyshes nisën kur reperi u shfaq krah Adrola Dushit në këngën “C’est la vie”.

Më vonë reperi e mbështeti Adrolën kur ajo prezantoi “Miss Universe”, duke qëndruar në Tiranë, krah saj.