Alban Dyrmishi: Tea e frikshme, Sindi kërkon 1 mijë euro për reklamë

Alban Dyrmishi: Tea e frikshme, Sindi kërkon 1 mijë euro për reklamë

March 26, 2021 0

Në emisionin “Showbiz” ka qenë i ftuar ish-konkurenti i “Përputhen” Alban Dyrmishi.

I pyetur nga moderatorja për konkurrentet Tea Trifoni dhe Sindi Loci, ai ka treguar se personazhe si Tea janë të frikshëm për mendimin e tij dhe se ai ka qenë kundër që në fillim edhe kur të gjithë e përkrahnin Tean.

Gjithashtu ai ka shtuar se konkurrentja Sindi Loci kërkon 1 mijë euro për një reklamë.

Ai thotë se çifti më fake ka qenë Ina dhe Geri nga edicioni i parë i këtij emisioni, të cilët sipas tij kanë inskenuar gjithçka. /revista.one/