Arsimi nuk pushon së menduari për Anën, ja çfarë i shkruan!

Arsimi nuk pushon së menduari për Anën, ja çfarë i shkruan!

April 22, 2021 0

Arsim Avduli, ish-konkurrenti i “Për’puthen” nuk është ndalur me kaq dhe ka vazhduar ta thumbojë Anën me postimet e tij.

Lidhja e Arsimit dhe Anës mori fund brenda shumë pak javësh. Pasi përcolli Arsimin në aeroport për në Zvicër, Ana duket se ka përcjellë edhe lidhjen me ish-konkurretin e “Për’puthen”.

“E kam mbyllur me ty”- ka shkruar Arsimi në një tjetër story, ndërsa Ana nuk i është kundërpërgjigjur.

Ndërkohë para disa ditësh  Arsimi bëri të ditur se i kishte dedikuar një këngë Anës dhe tashmë duhet ta ndryshojë. Arsimi ndau me ndjekësit këtë pjesë, teksa shkruan:

“Bon be? Se më ke dasht? Të uroj më të mirat beba.

Sardi, tani vëlla duhet me e korrigju një çikë këtë pjesë”.

Në fillim ishte Ana ajo që publikoi në Instagram disa foto të saj dhe përkrah tyre shkroi: “Kur për mua të pyet bota, a të vjen keq që s’jam e jotja?!” Kjo i dpgji Arsimit i cili iu përgjigj: “Lëre ti se ça më pyet mua bota, ndaloi ato lotët e tua të kota. Tirana më mungon. Beqar dhe për vajzën e duhur këtu” /revista.one/