“Aventurë”, Luizi dhe Kiara ndajnë fotot me Lunën nga pushimet në Bodrum 

“Aventurë”, Luizi dhe Kiara ndajnë fotot me Lunën nga pushimet në Bodrum 

July 10, 2024 0

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli së bashku me partneren e tij Kiara Tito dhe vajzën e tyre Luna, kanë ndarë disa foto nga pushimet e tyre në Turqi.

Familja e kompletuar kanë nisur pushimet dhe si destinacion kanë zgjedhur Bodrumin e Turqisë.

Ata po kalojnë një periudhë të bukur, derisa këtë herë i është bashkuar edhe vajza e tyre Luna.

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli,  bashkë me partneren e tij, Kiara Titon, edhe sivjet kanë qenë ndër personazhet më të përfolur.

Dyshja u bënë prindër për herë të parë në fund të muajit prill, ku mirëpritën Luna Mari Ejllin.

“Nuk keni përjetuar ndonjë aventurë derisa të shkoni në pushime me një fëmijë”, shkruan Kiara në postim.

revista.one/