Bearti merr propozim nga një fanse, ja përgjigja

Bearti merr propozim nga një fanse, ja përgjigja

April 9, 2021 0

Bearti, pas ndarjes me Tean, vazhdon të jetë aktiv në rrjetet sociale. Ai ka zhvilluar sot një bisedë virtuale me ndjekësit e tij, ku ju ka kërkuar që të mos i bëjnë pyetje për histori të mbyllura, referuar marrëdhënies me Tean.

Njëra prej ndjekëseve i ka propozuar publikisht ish-konkurrentit. Por përgjigja e tij do t’ju habis. Bearti është shprehur se për momentin s’po mendon për asnjë lidhje dhe dëshiron të jetë single.

“90% pyetjeve jan keshtu, jo sjam duke mendu per asnje lloj lidhje per momentin”- ka treguar ai

Lëreni vajza, se Bearti do kohë që ta marrë veten nga goditja që i dha Tea! /revista. one/