Çfarë fluture! Si ju duket 32 vjeçarja plus 1 ditë?

Çfarë fluture! Si ju duket 32 vjeçarja plus 1 ditë?

April 15, 2021 0

Uau! Çfarë fluture! Këngëtarja Dafina Zeqiri është shfaqur tepër seksi në një set fotografish që ka postuar sot 

Këngëtarja duket bukur derisa edhe grimin e ka të zakonshëm dhe të përditshëm. 

Dafina dje festoi ditëlindjen e saj të 32-të. Ndërkohë ajo ka vazhduar të jetë njëra prej këngëtarëve më aktive në Kosovë, sidomos gjatë pandemisë. 

Sivjet këngëtarja ka vazhduar me të njëjtin ritëm dhe në paraqitjet e saj ajo ka paralajmëruar edhe këngë të tjera. 

Për dallim nga shumë këngëtare të tjera në Kosovë, të cilat nuk tregojnë moshën e tyre, këtë problem duket se nuk e ka Dafina Zeqiri. 

“Ja si duket 32 vjeçarja”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive. 

Dy fjalë për Dafinën

Dafina Zeqiri (lindi më 14 Prill 1991 ka lindur Varberg (Suedi) e njohin dhe si Daffy.

Ajo eshtë një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, dance dhe R&B.A.

Karrierën si këngëtare, Dafina e nisi në moshën 10-vjeçare, duke u paraqitur në një nga festivalet e fëmijëve në Suedi, me një këngë në gjuhën angleze, tekstin e së cilës e kishte shkruar vet.

Për tri vite rresh (2007, 2008 dhe 2009), Dafina ka arritur të shpërblehet me çmimin e publikut në festivalin “Polifest”.

Ka të edituar në treg tri albume: “Knockdown” (2008), “Just Me” (2011), dhe “King Ep” (2017″.

Disa nga hitet e saj më të njohura janë: “Amazing girl”, “Bateritë”, “Supernova”, “Time out”, “Tonight” (Feat/ Ledri Vula). etj.

“Duro” titullohet projekti më i ri i këngëtares kosovare Dafina Zeqiri. Kënga e re vjen me mesazhin për të luftuar depresionin, në një kohë të pandemisë kur qytetarët po përballen me izolime e përkeqësim të gjendjes emocionale e ekonomike.

revista.one/