Ç’ndodhi? Fjoralba e “Ferma VIP” poston foto nga shtrati i spitalit

Ç’ndodhi? Fjoralba e “Ferma VIP” poston foto nga shtrati i spitalit

June 9, 2024 0

Moderatorja e “Ferma VIP” Fjoralba Ponari ka reaguar lidhur me mungesën e saj në spektaklin e madh të gjysmëfinales.

Moderatorja ndau në rrjetin social “Instagram” disa foto, duke theksuar se ishte e përgatitur për spektaklin dhe e kuruar deri në detaje, por një problem shëndetësor bëri që të mos ishte e pranishme, gjë të cilën e dëshmon edhe me një fotografi.

“Si duhej të kishte shkuar & si shkoi?!

Falenderuese pafund për çdo mesazh të ngrohtë, në këto momente!”, shkruan ajo.

Në këto kushte, gjysmëfinalja e këtij formati u moderua nga opinionistja e “Ferma VIP”, Sonila Meço.

revista.one/