Dua Lipa shkëlqen me performancën në Kanë, merr vëmendje me bukurinë e saj

Dua Lipa shkëlqen me performancën në Kanë, merr vëmendje me bukurinë e saj

June 22, 2022 0

Këngëtarja Dua Lipa ka shkëlqyer paraqitjen dhe performancën në festivalin e Spotify të mbajtur në Kanë të Francës.

Dua shihet e veshur në një fustan elegant me ngjyrë të gjelbër dhe të shkurtër i cili ia theksonte linjat mahnitëse të trupit. Këngëtarja e famshme përshtati pamjen me një palë atlete rozë dhe një grim të theksuar, ndërsa la flokët e gjata të lira në formë valëzimi.

Përvec Duas në festivalin e Spotify morën pjesë edhe yje të tjera të muzikës përfshirë Post Malone, Kayetranda dhe Kendrick Lamar.

Ndërkohë, Dua së fundmi iu gëzua lajmit për mbajtjen e “Sunny Hill Festival 2022” në Prishtinë dhe Tiranë.

revista.one/