Dy “armiket e përbetuara” bëhen bashkë! Ç’po kurdisin?!

Dy “armiket e përbetuara” bëhen bashkë! Ç’po kurdisin?!

April 3, 2021 0

Dy “armiket e përbetuara”, Tea dhe Shqipja, bëhen sërish bashkë. Ato do të jenë të dyja të ftuara të dielën (sot) në emisionin “E diell” në “Top Channel”.

Shqipja e ndau lajmin në InstaStory: një foto të edituar nga fansat, ku shfaqej portreti i bashkuar i të dyja vajzave.

Shqipja e identifikoi veten si vullkan, teksa Teas i vendosi një akull.

“Mos e humbni nesër, kemi mysafirë specialë”- ka shkruar Shqipja krahas postimit.

Ndërkaq, Tea e cila i ka dhënë fund marrëdhënies me Beartin, po rikthehet në emisionet shqiptare. Ajo ndoshta ka për të treguar versionin e saj të historisë dhe ndarjes së bujshme me ish-konkurrentin. /revista.one/