Fifi poston foto nga shtrati me djalin e njohur të ‘Përputhen’

Fifi poston foto nga shtrati me djalin e njohur të ‘Përputhen’

March 4, 2021 0

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun e Shqipërisë dhe Kosovës, Fifi, ka publikuar së fundmi disa foto intime nga shtrati.

Ajo shihet në këto pamje së bashku me ish-konkurentin e ‘Përputhen’, Fatjon Kuqari. Nuk dihet nëse dyshja është duke përgatitur ndonjë projekt muzikor, apo janë thjesht set fotosh.
“Kanihere e boj mik idiotsin .. po para teje dreqi ik e bohna kanarine!”, shkruan Fifi krahas fotos. /Revista.one/