Fitoi kupën e “Dancing with the Stars”, e thyen për një ‘Story’

Fitoi kupën e “Dancing with the Stars”, e thyen për një ‘Story’

January 3, 2023 0

Sara Hoxha ka ndarë disa momente pikante në rrjetet sociale pas spektaklit “Dancing With the Stars”, ku fitoi kupën e artë dhe 50 mijë euro.

“Swipe për të parë si e theva kupën…”- shkruan ajo teksa publikon dhe një video.

Blogerja së bashku me partnerin e saj të kërcimit Luixhino, u vlerësuan me pikë të barabarta nga juria me çiftin tjetër Elhaida dhe Ledian, por votat e publikut u dhanë atyre fitoren e këtij sezoni të parë të Dancing.

revista.one/