Horoskopi për ditën e sotme 28 prill 2021

Horoskopi për ditën e sotme 28 prill 2021

April 28, 2021 0

Dashi

Horoskopi parashikon se mund të jenë të sigurta lidhjet tuaja. Gjithçka kalon. Sa i përket punës, yjet ju favorizojnë.

Demi

Nëse zemra juaj është vetëm duhet ta kuptoni pse: ndoshta e kaluara ka të bëjë me të? Sa i përket punës, në orët e ardhshme mund të kryeni projekte interesante.

Binjakët

Të dashur Binjakë, përpiquni të sqaroni se çfarë ju intereson vërtet gjatë mëngjesit, pasditja karakterizohet nga indiferenca. Sa i përket punës: një ditë ideale pritet për ata që duhet të rinovojnë një marrëveshje ose një kontratë pune.

Gaforrja

Dita e mërkurë (28 Prill 2021) do të jetë një ditë e mirë për të zgjidhur një problem në dashuri. Sa i përket punës, gjithsesi, qëndroni pozitivë dhe shikoni me optimizëm të ardhmen.

Luani

Sipas horoskopit, mund të keni shumë gjëra për t’u ankuar tek partneri juaj. Nëse keni një familje mund të akuzoni për probleme ekonomike, por duhet të mësoni t’i pranoni gjërat siç janë dhe t’i përballoni me qetësi.

Virgjëresha

E mërkura premton mirë, përpiquni të shtyni një përballje në dashuri me të enjten ose të premten. Sa i përket punës, një propozim i ri nuk përjashtohet. Brenda dy muajve, ju mund të përballeni me një ndryshim.

Peshorja

E dashur Peshore, e mërkura do të jetë një ditë interesante. Në dy ditët e fundit të Prillit bëhuni gati të përjetoni disa lajme në dashuri. Sa i përket punës: nervozizmi duhet të mbahet larg. Jupiteri dhe Saturni kthehen të favorshëm nga java tjetër.

Akrepi

Hëna është në shenjë, por Venusi do të kthehet dhe do të jetë pozitiv nga 9 maj: dashuria është në ajër. Sa i përket punës ka shumë gjëra për të bërë, por idetë e mira nuk mungojnë.

Shigjetari

Nëse zemra juaj është e vetmuar është koha e duhur për t’u angazhuar. Sa i përket punës, falë këtyre yjeve do t’i shihni gjërat në një mënyrë më të thjeshtë dhe më lineare.

Bricjapi

Hëna është e favorshme:i fundjava e ardhshme duket shumë interesante për dashurinë. Sa i përket punës: do të ishte e përshtatshme të përqendrohemi në mundësi më konkrete, reale.

Ujori

Ky nuk është një qiell shumë i thjeshtë: që nga 19 Prilli keni vërejtur se diçka nuk po funksionon. Në punë, duhet të mësoni të numëroni deri në 10 para se të merrni vendime të nxituara. Përdorni mirë kokën tuaj .

Peshqit

Hëna do të jetë akoma e favorshme: së shpejti mund të keni një takim të veçantë. Sa i përket punës, këto janë ditë të rëndësishme. /revista.one/