Kë zgjedh nga tri vajzat e “Për’puthen”? Përgjigja e Atdheut është e papritur (video)

Kë zgjedh nga tri vajzat e “Për’puthen”? Përgjigja e Atdheut është e papritur (video)

April 19, 2021 0

Kë zgjedh nga tri vajzat e “Për’puthen”? Përgjigja e Atdheut është e papritur. Konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, ishte i ftuar në “Prive”, ku ju bë kjo pyetje. Ai ju përgjigj një intervistë 60 sekonda, ku iu bënë disa pyetjeve pikante.

Ai tregoi se ka besim se do ta gjejë shpirtin binjak në Shqipëri. Atdheu pranoi se ka pasur 3 lidhje serioze në jetën e tij dhe u vendos përballë zgjedhjes së vështirë.

Do të zgjidhte Shqipen, Antonelën apo Anën?

Konkurrenti i befasoi të gjithë me përgjigjen. Kjo pasi, pavarësisht se ka shfaqur afrimitet të madh me Antonelën, ai zgjodhi Anën. Rikujtojmë se mes dyshes po niste një romancë e bukur. Madje puthja e tyre në emision bëri bujë në rrjet, por përralla u prish kur Ana u përjashtua nga emisioni. /revista.one/

Youtube/ Video e emisionit “Prive”