Ky është mashkulli që Arilena Ara e thërret “Baba”, e uron për ditëlindjen!

Ky është mashkulli që Arilena Ara e thërret “Baba”, e uron për ditëlindjen!

May 2, 2021 0

Ky eshte mashkulli qe Arilena Ara e therret “Baba”. Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet duke e puthur në faqe Popin, krahas së cilës i ka uruar ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen për njeriun të cilin me krenari me thërras Baba”, shkroi Arilena dhe me siguri që të gjithë fansat e dyshes janë zhgënjyer nga kjo deklaratë e saj.

Kujtojmë se Arilena e humbi babain në një moshë mjaft të vogël. Ajo e kujton herë pas here dhe emocionohet sa herë që i flasin për të.

Ndoshta kjo deklaratë e këngëtares per babain erdhi për t’i dhënë fund njëherë e mirë të gjithë zërave për një lidhje të mundshme saj me Popin,

Për romancën e tyre flitej prej kohësh ata nuk na e kanë konfirmuar vetë diçka të tillë, ndërkohë festa e ditëlindjes së Arilenës para disa kohësh u mor si nata kur çifti zyrtarizoi lidhjen.

Popi ishte edhe organizatori i festës përrallore, teksa  u kujdes edhe që t’i bënte një super urim Arilenës në Instagram, duke shkruar ‘Happy Birthday Kido, trashëgimia ime e përjetshme!’

revista.one/