Marina dhe Getoari u bënë prindër, ja si reagon Luana Vjollca

Marina dhe Getoari u bënë prindër, ja si reagon Luana Vjollca

November 25, 2021 0

Marina dhe Getoari janë bërë sot prindër për herë të parë. Vogëlushja e tyre ka ardhur në jetë ditën e djeshme në spitalin Amerikan 3 në kryeqytet.

Nuk mund të mungonte një reagim nga tezja e vajzës, moderatorja Luana Vjollca.

“Ndjesia më e mirë në botë.”

Luana me siguri e ka për ardhjen në jetë të mbesës së saj.

Në fund të muajit Gushtr, moderatorja e njohur Marina Vjollca konfirmoi shatazëninë e saj,

“Jam e bekuar, faleminderit Zot për gjithçka”, shkroi Marina përkrah fotove të saj.

Në 17 Nëntor ajo u ka treguar gjithë ndjekësve se është në pritje të një VAJZE, të cilën e quajti me përkëdheli ‘picirukja’.

Mezi po te presim picirukja jone,- shkruan Marina. 

Kujtojmë se Marinën e shohim çdo të shtunë duke moderuar ‘Klanifornian’.

revista.one/