Me bikini dhe pa makeup, Bora Zemani publikon fotot nga pishina në hotelin në Turqi

Me bikini dhe pa makeup, Bora Zemani publikon fotot nga pishina në hotelin në Turqi

July 5, 2022 0

Moderatorja Bora Zemani nuk heziton të ndajë edhe foto pa makeup. Ajo po shijon së fundmi disa ditë relaksi jashtë vendit e shoqëruar nga familjarët e saj. Ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram një foto në pishinë ku pozon e veshur me bikini dhe pa grim.

Menjëherë ndjekësit e saj kanë reaguar përmes komenteve duke komplimentuar moderatoren.

Kjo nuk është hera e parë që moderajtorja ndan foto të saj pa grim. Moderatorja publikoi pak kohë më parë një video duke u bërë gati në Instastory ku shihet pa pikë grimi në fytyrë. Sigurisht makeup ka efektin e vetë, por edhe thjesht ujë e sapunë, Bora duket shumë bukur.

revista.one/