Mes lotëve, Sara dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebit

Mes lotëve, Sara dhe Bardhi zbulojnë gjininë e bebit

June 7, 2024 0

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të jenë prindër të një vajze. Ish-banorët e “Big Brother VIP 3”, kanë publikuar në rrjetet sociale një video nga momenti kur kanë zbuluar gjininë e bebit, teksa kanë shpërthyer në lot nga gëzimi.

Të duam më shumë se veten!!!”- ka shkruar Sara krahas videos.

Modelja dhe këngëtari u njohën dhe u dashuruan në shtëpinë e “BBV” dhe vazhduan romancën, edhe pas daljes nga reality show. Pak javë më parë, Sara njoftoi lajmin e ëmbël të shtatzënisë, ndërsa se u shpreh se fëmija që mban në bark erdhi si bekim për të një moment jo të lehtë në jetën e saj.

revista.one/