“Njeri jam edhe unë”/ Revoltohet ish-banorja e “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes

“Njeri jam edhe unë”/ Revoltohet ish-banorja e “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes

June 6, 2024 0

Ish-banorja e Big Brother VIP, Efi Dhedhes, ka reaguar në një InstaStory lidhur me kërcënimet dhe ofendimet e fansave të personazheve të tjerë kundër saj.

Bukuroshja tregon se ofendime vijnë dhe ndaj familjarëve të saj dhe “këshillon” të gjithë personazhet të edukojnë fansat e tyre.

“Jam njeri edhe unë! Ndonjëherë mërzitem sepse janë disa fansa që mbështesin x personazhe dhe janë shumë ofendues. Jo kundrejt meje sepse mua nuk më intereson fare, por kundrejt familjarëve.

Kështu që unë nëse kam diçka mundohem të flas me fansat e mia dhe ti edukoj kështu që të njëjtën gjë bëni dhe ju”, u shpreh Efi.

revista.one/