Oriola Marashi veshur me kostume popullore, duket si “llokum me arra”

Oriola Marashi veshur me kostume popullore, duket si “llokum me arra”

April 28, 2021 0

“Llokum me arra. Veshje tradicionale shqiptare, por me pakëz prekje moderne”, ka shkruar modelja Oriola Marashi krahas imazheve të shpërndara në Instagram.

Ajo ka realizuar një set fotografish me veshje tradicionale shqiptare dhe duket për mrekulli.

Ndërsa më tej në përshkrim ka treguar se këto veshje janë të punuara me dorë.

Bukuroshja ka pozuar para fokusit të fotografit Juxhin Kurtit për këtë set të mrekullueshëm fotografish.

Oriola është duke ndërtuar karrierë ndërkombëtare në rolin e modeles.

Nderkohe, cifti i njohur, Oriola Marashi dhe Eros Grezda, janë tejet të pëlqyer nga audiencën e gjerë.

Dyshja shpesh shfaqen së bashku në postime të ndryshme, duke u pritur mirë nga fansat e tyre.

revista,one/