Pa “make-up” dhe filtra/ Antonela e Për’puthen nuk ngjan me imazhin e krijuar në ekran dhe rrjete sociale

Pa “make-up” dhe filtra/ Antonela e Për’puthen nuk ngjan me imazhin e krijuar në ekran dhe rrjete sociale

July 3, 2022 0

 Antonela Berisha në disa poza të reja ajo ka shkruar: “Shif me sy e so për ty”, krah fotos ku duket tejet seksi.

Por, duket se jo gjithmonë ajo çfarë shohim në rrjetet sociale është edhe në realitet. Larg filtrave dhe pa “makeup”, Antonela duket tërësisht ndryshe. Në rrjetet sociale kanë qarkulluar foto të saj nga e përditshmja dhe duhet thënë se ndryshimi është i dallueshëm.

Të shpeshta janë fotot e saj ku duket tërësisht ndryshe para se të bëhej e famshme. Por këto foto, janë të shkrepura së fundmi, ku Antonela është një imazhi i njohur në vendin tonë, por jo vetëm.

Antonela Berisha është shumë popullore edhe në rrjetet sociale. Ishkonkurrentja “Big Brother” numëron rreth 500 mijë ndjekës në “Instagram”. Në fotot e ndryshme që ajo publikon shfaqet gjithnjë në topformë, ku nuk i ndal pozat sensuale.

revista.one/