Parashikimi i fatit sipas yjeve, horoskopi 8 Maj 2021

Parashikimi i fatit sipas yjeve, horoskopi 8 Maj 2021

May 7, 2021 0

Dashi

Horoskopi nuk ju jep shumë rrugë. Çiftet kanë dy mundësi: të flisni me njëri- tjetrin për shqetësimet që keni ooneglizhoni problemet problemet tuaja dhe shijoni këtë të shtunë. Beqarët  janë më mirë vetëm se sa në shoqëri jo të mirë.  Do të shfrytëzoni çdo moment të ditës. Në punë do të jeni shumë të suksesshëm.

Demi

Çiftet kanë marrë një ditë pushim që të përqendrohen më shumë tek njëri- tjetri. Beqarët janë gati për t’ia dhënë zemrën dikujt që nuk mund të reshtin së menduari. Duhet të dëgjoni më shumë nevojat e trupit tuaj. Në karrierë aftësitë për negocim do ju favorizojnë shumë.

Binjakët

Mes çifteve po rritet një distancë që duket se do të vazhdojë të theksohet. Beqarët ndihen sikur personi që po flasin nuk është i sinqertë me ta. Stresi që po kaloni tani nuk do të jetë më. Në punë mund të hasni disa probleme.

Gaforrja

Ju dhe partneri juaj do të merrni vendime së bashku pasi ju nuk mund të merrni iniciativa vetë. Beqarët duket  se do të kenë disa takime premtuese. Shëndeti është shumë mirë.  Në punë do të mbizotërojë energjia pozitive.

Luani

Një ditë jo e mirë për çiftet, pasi do të hasni shumë probleme. Po ashtu nuk do të jetë as e favorshme për beqarët sepse dikush do ju kritikojë. Do të humbni disa energji për shkak të disa problemeve që do të keni. Edhe pse mund të jeni pushim ju nuk do të ndaloni së menduari për projektet që keni në mendje.

Virgjëresha

Një bisedë që do të bëni me partnerin do të rikthejë sërish ndjenjat që ishin zbehur disi. Beqarët kanë një takim që mezi po e presin. Do të keni probleme me tretjen dhe kjo mund t’iu mundojë disi.  Në punë keni marr disa nisma shumë të mira dhe projektet tuaj po shkojnë në vendin e duhur.

Peshorja

Marrëdhënia juaj është e zhytur në  komunikim të keq ose gjëra të mbetura të pathëna në lidhje me çështjet që nuk janë zgjidhur ende. Beqarët kanë hequr dorë për momentin pasi nuk dëshirojnë të humbin. Kujdes me shëndetin. Nuk po i shfrytëzoni mirë talentet tuaja.

Akrepi

Keni dëshira të njëjta me partnerin por ai nuk do të marrë iniciativën për bërë diçka.  Dikush do ju shpreh ndjenjat dhe ju do të prekeni shumë nga ato. Sot mund të keni disa shenja gripi, kujdes. Jeni të shqetësuar pasi po mendoni se nuk jeni shumë të aftë për të kryer punë që ju është ngarkuar.

Shigjetari

Do të jeni shumë kokëfortë ndaj partnerit në mëngjes më pas do të normalizoheni. Beqarët duhet të kenë shumë durim dhe nuk duhet të presin që diçka të ndodhë.  Në pasdite mund të ndiheni të shqetësuar. Në punë  do të keni probleme dhe nuk do i zgjidhni dot sot.

Bricjapi

Duhet të zgjidhni problemet  dhe akuzat ndaj partnerit nuk do të bëjë të zgjidhni gjë. Frika që kanë beqarët i ka mbajtur mbrapa për shumë kohë. Emocionet tuaja do të jenë gjithandej dhe kjo do ju lodhë. Nuk do të ketë ndonjë zhvillim interesant në punë.

Ujori

Partneri po ju merr hapsirën tuaj dhe po ashtu energjinë. Beqarët do të kenë një takim por pa rezultat të mirë. Vetëbesimi nuk do ju mungojë.  Në punë do të përpiqeni të bëni disa propozime të guximshme, por shumica e tyre do të jenë të papërshtatshme.

Peshqit

Për shkak të punë do të keni disa shqetësime dhe në punë. Për beqarët duket se dita e sotme do të jetë një mison i pamundur. Dëshironi të shkoni me pushime më shumë se kurrë. Ju mund të keni nevojë papritmasz të nënshkruani një marrëveshje të re në punë.