Pas refuzimit të Dua Lipës dhe Shakirës, ja dy këngëtarët që do të hapin Kupën e Botës “Katar 2022”

Pas refuzimit të Dua Lipës dhe Shakirës, ja dy këngëtarët që do të hapin Kupën e Botës “Katar 2022”

November 17, 2022 0

Dua Lipa nuk ka pranuar të performojë në “një vend që nuk respekton të drejtat e njeriut” dhe Shakira, cila po ashtu ka refuzuar të këndojë në Katar.

Sot janë bërë publike emrat e dy këngëtareve që do të performojnë në hapjen e Kupës së Botës dhe bëhet fjalë për Maluma-n dhe Myriam Fares. 

“Le të fillojë festa! Fifa Fan Festival hapet më 19 nëntor në një hapje madhështore, Maluma dhe Myriam Fares do ta nisin atë me stil në Al Bidda Park”, thuhet në njoftimin zyrtar të FIFA-s.

Fares është këngëtare, aktore dhe performuese nga Libani, e njohur për këngët e saj në vendet e Lindjes dhe që tani do të ketë mundësinë të këndojë për një publik akoma më të madh. 

revista.one/