Personazhet e famshëm me veshjen më të mirë në Çmimet Grammy 2021 (26 foto)

Personazhet e famshëm me veshjen më të mirë në Çmimet Grammy 2021 (26 foto)

March 15, 2021 0

Mickey Guyton

Me veshje Valentino dhe bizhuteri Neil Lane

Maren Morris

Në Dolce & Gabbana

Brandi Carlile

Në Wolk Morais

Brittany Howard

Trevor Noe

Në Gucci

Lizzo

Me veshje Balmain dhe bizhuteri Bvlgari

Lizzo

Me veshje Balmain dhe bizhuteri Bvlgari

H.E.R.

Me Dundas

Megan Thee Stallion

Me veshje Dolce & Gabbana dhe bizhuteri Chopard

Megan Thee Stallion

Doja Cat

Me veshje Roberto Cavalli

Phoebe Bridgers

Me veshje Thom Browne

Bad Bunny

Noe Cyrus

Me veshje Schiaparelli dhe këpucë Giuseppe Zanotti

Big Sean

Me veshje Zegna

Chika

Me Nike

H.E.R

Me Dundas

Alana Haim, Danielle Haim dhe Este Haim

Me Prada

Anderson .Pak & Bruno Mars

.Paku me Gucci

Kendrick Sampson

Me Emporio Armani

Tiara Thomas

Dua Lipa

Me veshje Atelier Versace dhe bizhuteri Bvlgari

Billie Eilish

Me Gucci

Jhené Aiko

Me Monsoori

Ingrid Andress

Në bizhuteri Chopard

Harry Styles

Me Gucci

Taylor Swift

Me veshje Oscar de la Renta, këpucë Christian Louboutin dhe bizhuteri Cathy Waterma. /revista.one/