Pozon me bikini për Fadil Berishën, aktorja Ema Uka bën modelen në New York

Pozon me bikini për Fadil Berishën, aktorja Ema Uka bën modelen në New York

March 25, 2021 0

Bukuroshja nga Prishtina Ema Uka ka realizuar disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft provokuese, teksa pozon në bikini.

Ajo ka vënë në pah linjat e lakmueshme trupore, ndërsa ka pozuar para aparatit fotografik të mjeshtrit të fotografisë, Fadil Berisha.

Pëlqimet dhe komentet nga ana e ndjekësve nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për këtë paraqitje seksi.

Ema Uka përndryshe u bë e njohur për publikun falë rolit të saj në “O Sa Mirë|, ku portretizoi studenten e quajtur ‘Lyra’.

Ajo është zhvendosur në New York të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,  ku ka nisur një karrierë të re si modele atje, teksa ka pasur fatin që edhe të marrë pjesë në “Javën e Modës” në New York, dy vite më parë.

/revista.one/