Princ Leka prish “protokollin” me të dashurën, puthen dhe përqafohen në qendrën tregtare (VIDEO)

Princ Leka prish “protokollin” me të dashurën, puthen dhe përqafohen në qendrën tregtare (VIDEO)

July 2, 2024 0

Pas ndarjes nga Elia Zharia, Princ Leka nuk fshihet teksa jo vetëm që de në publik me të dashurën e tij Blerta Celibashi, por edhe puthen dhe përqafohen në publik.

Në një video të shpërndarë në TikTok, ata janë parë në një qendër tregtare, teksa zbresin shkallët elektrike. Leka e përqafon dhe e puth të dashurën, ndërsa më pas vijojnë pazaret së bashku.

@wowestrada

Princ Leka puth te shoqen ne nje qender tregetare

♬ original sound – WowEstrada

revista.one/