Sara Gjordeni shpërthen në lot, Bardhi qëndron në prapaskenë

Sara Gjordeni shpërthen në lot, Bardhi qëndron në prapaskenë

July 8, 2024 0

Sara Gjordeni ka shpërthyer në lot gjatë një surprize në “She’s On Top”, teksa partneri i saj Bardhi qëndronte në prapaskena.

Një klip i përgatitur nga ndjekësit e çiftit tregonte momentet më të bukura të tyre, gjë që përloti ish-banoren e BBV.

Nga ana tjetër bardhi po e vëzhgonte në prapaskena, ku shihej i qeshur dhe i lumtur.

revista.one/