Shkëlqen Rita Ora në Sidney, ja pamja e re e këngëtares

Shkëlqen Rita Ora në Sidney, ja pamja e re e këngëtares

March 26, 2021 0

Rita Ora është duke shijuar në maksimum udhëtimin për punë në Sydney.

Dhe ajo duket se po kuron çdo detaj në paraqitjen e saj, për të marrë vëmendje më pas në paraqitje, shkruan Daily Mail.

30-vjeçarja është parë me një veshje plot stil, teksa vuri në pah edhe rregullimin e mrekullueshëm të flokëve.

Në pjesën e sipërmes bukuroshja bionde kishte një bluzë të bardhë, që i kishte e kombinuar me pantallona të zeza.

Padyshim që aksesorë nuk mungojnë në asnjë dukje të artistes, derisa këtë herë ishte e mbuluar me byzylykë prej ari.

Këngëtarja ndër të tjera arriti në vendin e destinuar me nja makinë luksoze, që ishte me ngjyrë rozë.

Rita do të jetë pjesë e panelit në kompeticionin “The Voice”.

/revista.one/