Shkrimtarja dhe opinionisti futen në listat e PD-së

Shkrimtarja dhe opinionisti futen në listat e PD-së

March 8, 2021 0

Nga selia blu bëjnë me dije se, mes emrave që do të garojnë më 25 Prill priten të jenë edhe dy prurje të reja. Shkrimtarja Flutura Açka dhe analisti e pedagogu Agron Gjekmarkaj.

Açka pritet të jetë një prej emrave të demokratëve në qarkun e Elbasanit, ndërsa Gjekmarkaj pritet ti besohet një vend në listën e Lezhës.
Mesnata e sotme është edhe afati i fundit kur partitë politike duhet të dorëzojnë listat e kandidatëve për deputetë në KQZ. /Revista.one/