Si e përballoi Dua Lipa një moment të sikletshëm në Grammy 2021

Si e përballoi Dua Lipa një moment të sikletshëm në Grammy 2021

March 20, 2021 0

Dua Lipa ia doli më sukses kësaj situate të sikletshme ne Grammy 2021. Eshtë bërë mjaft virale në rrjet një video e këngëtares. Ajo shfaqet duke u kollitur dhe më pas kërkon ujë nga dikush afër saj për t’u qetësuar.
Dua Lipa në këtë paraqitje të saj ka qenë para gazetarëve në prapaskenë të ceremonisë “Grammy” me trofeun në dorë teksa bënte foto.
Në një moment, këngëtarja ndërpret pozimin dhe më pas shihet duke pirë ujë. Mund të themi se Dua ruajti qetesine gjate kësaj situate.