Tea rikthehet në “Për’puthen”, ja surpriza

Tea rikthehet në “Për’puthen”, ja surpriza

April 2, 2021 0

Tea Trifonin do ta shohim sërish në “Për’puthen”. Vetë konkurrentja e programit ka sjpërndarë lajmin duke postusr një foto me autoren e programit, Olsa Muhametin.

Dy vajzat i premtojnë publikut se do të zbulojnë më shumë të hënën për takimin e tyre.

Të hënën na presin risi, thotë Olsa.

Tea Trifoni, për një kohë të gjatë ka qenë krye e mediave roze, për shkak të lidhjes me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin.

Tea kishte dalë nga emisioni i dashurisë si çift me Andi Shehun, por që më pas u konfirmua nga vetë dyshja se nuk kishte qenë reale dhe ishin të detyruar nga produksioni.

Disa jave më parë dyshja u rikthye në program duke rrëfyer për lidhjen e tyre dhe planet që kishin. Por para disa ditësh çifti i dha fund romancës së tyre. Lajmi u konfirmuar nga vetë dyshja, por që nuk treguan arsyet. Mediat aludojnë se arsyeja e ndarjes së dyshes ishin botëkuptimet e kundërta. Problem ishte edhe menaxhimi i lidhjes në një situatë ku privatësia ka qenë e pamundur.

Ndërkaq Tea ka njl fillim të ri. Ajo ka ndryshuar edhe look-un me këtë rast. Sot është takuar me autoren e emisionit, Olsa Muhametin, ku ka shkruar: “Pyesni Olsa Mahumtin se çfarë do të bëhet të hënën”.

/revista.one/