Tea Trifoni vishet nuse me fustan të bardhë, a do të martohet?

Tea Trifoni vishet nuse me fustan të bardhë, a do të martohet?

May 4, 2021 0

Ish-konkurretja e emisionit “Per’puthen”Tea u shfaq e veshur me fustan nusërie. Ajo u shpreh e hapur për pyetje nga ndjekësit. “Me pyesni” shkruan ajo ne krah te fotove te turbullta. Megjithate ato lejojne te duket qarte se ajo eshte Tea e veshur me fustane te bardhe.

Sipas tradites, dhendrri nuk duhet ta shohe nusen te veshur me fustanin e bardhe para dites qe shkon dhe e merr. Kjo mund te jete arsyeja pse Tea ka postuar foto jo shume te qarta.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni, po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së ndjekësve.

Me heret Tea tregoi nje makine te re qe qe sapo e ka blere.

Ajo së fundi është përfolur për ndarjen nga Bearti, ndërsa më pastaj qarkulluan thashetheme për një tjetër lidhje dashurie.

revista.one/