Vallëzimi i çiftit në “Përputhen+40”, Juli bën një koment epik

Vallëzimi i çiftit në “Përputhen+40”, Juli bën një koment epik

April 24, 2021 0

Në emisionin e fundit të “Përputhen +40” , Olti ftoi në vallezim Linditën dhe ajo pranoi. Dyshja filluan të kërcenin bashkë, por kjo u prit me xhelozi nga Ndriçimi.

Ai u çua nga vendi i tij për t’i dhuruar një lule Linditës në mes të kërcimit. Videoja e këtij momenti është publikuar në faqen zyrtare të “Përputhen”, ku është vënë re një koment nga Juli.

“Bravo rinia, bravo”, ka komentuar ai duke shkaktuar shumë të qeshura te ndjekësit.

Kujtojmë se Juli hyri në “Përputhen” pak muaj më parë. /Gazeta Express/