Video, Antonela dhe Arsimi i “Për’puthen” takim në Milano

Video, Antonela dhe Arsimi i “Për’puthen” takim në Milano

May 10, 2021 0

Antonela dhe Arsimi behen bashke ne Itali. Videoja e fundit e Antonelës tregon se teksa ecte në “Duomo” të Milano-s, ka takuar rastësisht Arsimin. Konkurrentja e “Per’puthen” duket e qeshur perkrah tij.

Historia e dashurisë mes Anës dhe Arsimit mori fund vetëm pak kohë pasi u zbulua nga publiku. Për pak javë ata ja dolën të mbanin të fshehtë marrëdhënien e tyre, që u duk se do të zgjaste gjatë, por në fakt nuk ndodhi kështu. Madje Ana dhe Arsimi nuk u ndanë fare mirë me njëri-tjetrin dhe nuk munguan thumbat mes tyre në rrjete sociale. Ana nuk preferoi të komentonte për ndarjen e tyre të papritur, ndërsa Arsimi tha se ajo donte vëmendje maskimale gjatë gjithë kohës.

Ditët e fundit Arsimi është shfaqur shumë i afërt me Antonelën dhe nuk kanë munguar as mesazhet e dashurisë mes tyre. revista.one/