(VIDEO) “E mira Fifula, që të kryqëzuan”, Flori në krah të mikes së tij

(VIDEO) “E mira Fifula, që të kryqëzuan”, Flori në krah të mikes së tij

November 25, 2021 0

Pas incidentit që i ndodhi në Big Brother VIP, Flori Mumajezi e mbështeti haptaz kolegen dhe miken e tij Fifi në Instagram:

E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti ske lidhje me helmin brenda tyre ! Të kryqezuan se interneti u jep mundesinë të ndihen superior , të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt , këtu u rritëm e këtu jetojmë,këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb”

Një këngë krijuar nga ty @fifi.official.fr aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohëshme…

Fifit i ra të fikët dje gjatë spektaklit të ‘Big Brother VIP.’ Teksa po diskutohej për ndërhyrjen e Fifit në lidhjen e Sarës dhe Pajtimit lindi një debat mes opinionistes Balina dhe Fifit. Balina i tha Fifit që nuk duhet të ndërhyjë dhe kjo ishte ndërhyrja e dytë që e bën gjatë këtij spektakli.Fifi tha se nuk ka ndërhyrë dhe se nuk ka nevojë për një vëmendje të tillë. Pas kësaj ajo humbi ndjenjat. revista.one/