Vildane Zeneli krenohet dhe bën lojë me gjoksin (video)

Vildane Zeneli krenohet dhe bën lojë me gjoksin (video)

April 16, 2021 0

Bukuroshja kosovare Vildane Zeneli eshte e pranishme në rrjetet sociale me pozat provokuese.

Sonte në Story të Instagram, Vildania ka postuar një video ku shihet duke luajtur me gjoksin e saj bombastik.

Nuk është hera e parë që Vildania krenohet me gjoksin e saj. Pasi ne video dhe në disa fotosesione ajo vë në plan të parë këtë aset.

Fototomodelja kosovare karrierën e zhvillon në Amerikë. Prej disa vitesh ka qenë fytyre marketingu për kompani të njohura atje si për kufjet e Dr Dre por edhe të makinës Chavrolett. 

Vildanja ka lindur në Kosovë, dhe është rritur News York, në SHBA.  Të dy prindërit e saj janë shqiptarë, dhe Vildanja flet rrjedhshëm shqip dhe anglisht.

Në vitin 2009, Vildanja ishte Miss Kosova, dhe fitoi edhe Miss Diaspora Models International 2009. Ajo është fytyra zyrtare e Beats by Dre. Gjithashtu ajo është modele e Ford Model. /revista.one/