“Dita e mashtrimit”, për çfarë po flet Jori Delli?

“Dita e mashtrimit”, për çfarë po flet Jori Delli?

September 19, 2023 0

 Mbrëmjen e së hënës, Jori Delli mesa duket ka thyer rregullat e dietës, pasi shfaqet duke ngrënë hamburger me patate të skuqura dhe ketchup.

“Dita e mashtrimit”- ka shkruar ajo.

Ish- banorja e spektaklit televiziv “BBV2”, Jori Delli, është tepër aktive në rrjetet sociale, ku ndan momente nga përditshmëria me ndjekësit e saj.

Modelja tashmë është në një lidhje me këngëtari italian Fred De Palma, i cili u përfol shumë nga mediat shqiptare. Në foton tjetër Jori shfaqet me partnerin e saj, gati për të fjetur.

revista.one/