Luizi fton për kafe stjuardesën në Milano

Luizi fton për kafe stjuardesën në Milano

September 19, 2023 0

Luiz Ejlli dje kishte publikuar një video ku tha se kush e gjen se ku dhe pse po udhëton me Kiaren do të fitojë një drekë.

Me vonë ai ka publikuar edhe disa postime në Insta Story ku thotë me shaka se përgjigjen e saktë e tha stjuardesa.

Më vonë ai publikoi një foto me stjuardesën dhe Kiarën duke shkruar krahas fotos:

‘Ja dhe fituesja e drekes’.

Siç tregon në një postim të mëvonshëm Luiz Ejlli ka shkuar në Milano, ku ka qendruar në një hotel afër qendrës në “Piazza del Duomo”.

revista.one/