Ngacmoi vajzën e aktores, partnerja e Kozakut reagon pas mesazhit 

Ngacmoi vajzën e aktores, partnerja e Kozakut reagon pas mesazhit 

November 17, 2023 0

Pak ditë më parë, Rene Reffo, vajza e aktores Julia Iliriani, ka nxjerrë një mesazh të Kozakut, që i dërgon një emoji me sy me zemra, duke i bërë thirrje Denisës, gruas së Kozakut dhe nënës së djalit të tij.

“O Denisa ç’janë këto penallti që të bëjnë ty pas krahëve moj”, shprehet Rene disi tendencioze. Por duket se Denisa nuk e ka vrarë aspak mendjen. Pak orë më parë ajo ka publikuar një foto me Kozakun ku shkruan “Përgjithmonë”.

Vajza e aktores shqiptare, Julia Iliriani po bën “namin” në Tiktok. Falë lirshmërisë dhe karakterit totalisht pa komplekse, personazhi i saj po kthehet në të preferuarin e të rinjve.

revista.one/