A jeni gati për pak zjarr? Pas “Sheqerit” me Andin, Diona Fona në një bashkëpunim të ri

A jeni gati për pak zjarr? Pas “Sheqerit” me Andin, Diona Fona në një bashkëpunim të ri

May 14, 2021 0

“A jeni gati për pak zjarr”, ka qenë përshkrimi i fotografisë ku Diona Fona shfaqet përkrah yllit anglez.. Keshtu, artistja e njohur shqiptare, ka paralajmëruar një tjetër projekt të ri muzikor.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një postimi të publikuar me fansat në rrjete sociale, ku këtë herë do të sjellë një bashkëpunim me një artist internacional.

Me anë të një imazhi të ndarë në Instagram, ajo tregon se ka bashkuar forcat me reperin nga Anglia, ZieZie.

Të shumta kanë qenë reagimet në komente, fansat e së cilës njëherësh i kanë kërkuar të këndojnë në shqip.

Diona vetëm pak javë më parë solli projektin e ri muzikor të quajtur “Sheqer”, ku merrte pjse si imazh ish-konkurrenti i “Per’puthen” Andi Artani. Kujtojme se bashkepunimi me kengetaren u be shkak i debateve dhe i ndarjes se tij me Jasminen.

Kënga për pak kohë kennga grumbulloi afro dy milionë klikime në YouTube.

revista.one/