Aktorja me 1 milion dollarë diamante në mbrëmjen e Golden Globes bën “Uau” kur fiton çmimin

Aktorja me 1 milion dollarë diamante në mbrëmjen e Golden Globes bën “Uau” kur fiton çmimin

March 1, 2021 0

Anya Taylor-Joy ka qenë gjithmonë e veshur bukur, por duket se ajo donte t’i çonte gjërat në nivelin tjetër këtë mbrëmje, kur mbërriti në Golden Globes, e veshur me një stil Dior dhe diamante Tiffany me vlerë 1 milion dollarë. Aktorja shënoi dy nominime: Aktorja më e mirë në një film (Muzikor ose Komedi) për Autumn De Wilde’s Emma, si dhe aktorja më e mirë në The Queen’s Gambit për rolin e saj si një vajze tw varur nga droga. Ajo fitoi për këtë të fundit, duke marrë çmimin e parë të aktrimit.

Dhe sigurisht që u zbukurua për një fitore, duke veshur një kimono të trashë, të mëndafshtë, mbi një fustan të zhytur, të mbuluar me kristal. Ideatori i pamjes sw saj është Law Roach, i cili ka punuar me Taylor-Joy më parë dhe ka stiluar mw parw  Celine Dion, Ariana Grande dhe Zendaya. /revista,one/