Covid-19 mban larg fituesit e çmimeve në Golden Globe 2021 (foto)

Covid-19 mban larg fituesit e çmimeve në Golden Globe 2021 (foto)

March 1, 2021 0

Në foton poshtë, Tina Fey dhe Amy Poehler flasin përmes transmetimit live gjatë çmimeve Golden Globe 2021 në The Rainbow Room më 28 shkurt 2021 në New York City./Getty Images/

Jason Sudeikis pranon çmimin e aktorit më të mirë të për serialin televiziv muzikor/ për komedinë ‘Ted Lasso’ /Getty Images/

Në foton poshtë, Lee Isaac Chung (R), fitues i çmimit Filmi më i Mirë –  në gjuhë të huaj  “Minari”, dhe vajza gjatë ceremonisë  së78-të të Golden Globe Awards të transmetuar më 28 Shkurt 2021./Getty Images/

Në foto:  Taylor Simone Ledward Boseman pranon çmimin për Aktorja më e Mirë – për filmin dramë “Ma Rainey’s Black Bottom”, të Chadwick Boseman /Getty Images/

Në foto: Chloé Zhao pranon çmimin Regjisorja Më e Mirë – për ‘Nomadland’, përmes videos nga Bryce Dallas Howard  /Getty Images/