Ana shpërndan videon e djalit të Arsimit, ja mesazhi që ka marrë

Ana shpërndan videon e djalit të Arsimit, ja mesazhi që ka marrë

April 6, 2021 0

Gjithçka shkon mirë mes tyre. Arsimi është larguar nga Shqipëria për të qëndruar me djalin e tij. Ai e ka lënë “vetëm” Anën por nuk e dashuron në rrjete sociale.

Nuk mungojnë mesazhet as nga djali i vogël i Arsimit.

Vetë Ana ka ndarë në InstaStory një video-mesazh të të voglit. Ajo i thotë se e do shumë.

“Lion, ti je dashuri dhe Ana të do shumë i bukuri im”- shkruan ajo, e emocionuar nga ky mesazh. Pra, ajo ka fituar edhe miratimin d djalit të Arsimit. Videoja flet vet.

/revista.one/