Anxhela Martini elegante dhe seksi: “Jam prodhim Shkodre”

Anxhela Martini elegante dhe seksi: “Jam prodhim Shkodre”

May 4, 2021 0

“Prodhim Shkodre”, ka shkruar bukuroshja Anxhela Martini poshtë këtyre fotove. 

Modelja dhe shkrimtarja shqiptare, Angela Martini nuk i ka ndalur provokimet në rrjetet sociale.

Mbrëmë është paraqitur e veshur me një fustan elegant, por që i tregon asetet e saj. Ajo shfaq gjoksin e saj gjigant por tregon edhe këmbët.

Supermodelja me famë botërore jeton tashmë me një biznesmenme origjinë nga Turqia. Angela është në lidhje prej disa kohësh me të. Pas ndarjes nga reperi Ledri Vula, Angela mesa duket ka gjetur dashurinë, ashtu siç është shprehur vetë në intervistat e dhëna në media.

revista.one/