Anxhela rikthehet si shkrimtare, ka një mendim për botën

Anxhela rikthehet si shkrimtare, ka një mendim për botën

April 2, 2021 0

“Po të kisha një botë timen, gjithçka do të ishte e pakuptimtë”, ka shkruar modelja Anxhela Martini. Ky mendim qëndron përkrah një fotoje të postuar sot.

Artistja shqiptare vjen provokuese në një fustan të shkurtër me lule.

Bukuroshja, e cila në Instagram ka mbledhur 436 mijë ndjekës, shpesh ndan me fansat fotografi dhe video provokuese.

Modelja nga Shkodra, Angela Martini, vazhdon të jetë shumë e komentuar për imazhet.

Kujtojmë se më 2019 Angela kishte filluar karrierën e saj prej shkrimtareje ku kishte botuar librin “Love, Hope, Light”. Ndoshta ly është momenti për t’u rikthyer si shkrimtare.

/revista.one/