Stili i veshjes/ Frymëzohuni nga Rita Ora, mos kërkoni më shumë!

Stili i veshjes/ Frymëzohuni nga Rita Ora, mos kërkoni më shumë!

April 2, 2021 0

Rita Ora ishte e mahnitshme dhe e pabesueshme tek shfaqej me stilin e saj unik. Ajo dukej elegante, ndërsa shijonte të enjten disa momente jashtë detyrës së saj të mentorit.

Këngëtarja 30 vjeçare mori vëmendjen ndërsa shfaqi fizikun e saj joshës me një fustan ngjyrë portokalli.

Rita pozonte përpara kamerës, duke u ulur mbi një shkallë, ndërsa era i lëkundte një funstan ngjyrë portokalli kombinuar me dizenjo të zeza.

Ajo e shoqëronte fustanin e saj të ndritshëm me sandale të zeza elegante të markës Shoe Dazzle dhe shtoi disa unaza dhe rrathë për të kompletuar pamjen e saj.

Nëse jeni në treg për një fustan të ri, mos kërkoni më shumë se Rita Ora për frymëzim. Ky fustan kushton 475 paund.

/revista.one/