Aromë dashurie? Ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’ mesazhe Romeo Veshajt në koncert në Prizren

Aromë dashurie? Ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’ mesazhe Romeo Veshajt në koncert në Prizren

May 15, 2022 0

Efi nuk po i ndahet jetës së natës. Pasi përmbylli aventurën e saj në “Përputhen”, bukuroshja 26-vjeçare po shijon mbrëmjet me miqtë e saj, veçanërisht, me Mikelën, Erionin dhe Samiun, me të cilin ka mbetur shoqe.

Ata mbrëmë ishin në Prizren ku performuan treshja, Elgit, Donald dhe Romeo.

Ky i fundit duket të ketë marrë vëmendjen e madhe të Efit.

Ajo e ka postuar në disa “story”, Romeon, të cilin e ka komplimentuar për vallëzimin, jo një por disa herë.

Flirt i Efit apo jo?

revista.one/