Dafina Zeqiri revoltohet ndaj Albit dhe Erjonës për bullizmin ndaj 8-vjeçares

Dafina Zeqiri revoltohet ndaj Albit dhe Erjonës për bullizmin ndaj 8-vjeçares

October 14, 2021 0

Artistja Dafina Zeqiri ka zgjedhur që t’iu drejtohet nga InstaStory i saj – Albit dhe Erjonës për bullizmin e shfaqur ndaj një fëmije.

Fillimisht artistja ka publikuar profilin e koreografit, të cilit i është drejtuar me fjalë mjaft të ashpra.

“Mbasi spo mujna me ta bo tagg… maspari TVʻzionet te cillet i japin rrast “personave” si ti? me pas nje vend ne jury & mi bullizu femijet? Femrat etc osht e tmershme! ti ki nevojë për ndim! Kerkush tjetër”.

Po ashtu, ajo ka dhe dy fjalë për Erjona Rusin .

“All those hashtags? Dhe knej e bullizon nje femije? @erjonarusi Seriozisht e ke?”, shkruan Dafina.

Pas kësaj, ajo ka vendosur që t’ju bëjë report të dyve me arsyen e bullizmit.

revista.one/